Rekonstrukce a veřejné zakázky školy

NÁZEV AKCE: REKONSTRUKCE BYTU NA CVIČNOU KUCHYŇ

Vzhledem ke skutečnosti, že provoz v zámku Račice již skončil, bude se přesouvat část zařízení z tohoto objektu do objektu školy ve Vyškově. Součástí bude rekonstrukce bytu školníka na cvičnou kuchyni, aby se vytvořilo vhodné zázemí pro výuku učňů.

V místě navržené pracovní kuchyně je ve stávajícím stavu byt o velikosti 3+1 s rozsáhlou chodbou a se sociálním zázemím. Za hlavním vstupem ze školní chodby je umístěna dlouhá chodba, za které je přístupný obývací pokoj, dětský pokoj a navazující chodba na WC a do koupelny. Z této navazující chodby je přístup do kuchyně se stolováním. Z důvodů výukových, hygienických a gastronomických je nutné vytvořit jeden ucelený prostor, na který budou dále navazovat skladovací prostory a oddělené sociální zázemí.

ARCHITEKTONICKÉ ŘEŠENÍ

Navržené stavební úpravy nebudou mít vliv na architektonické řešení stávající budovy. Do oken ani fasády objektu nebude zasahováno.

VYBAVENÍ KUCHYNĚ

Kuchyně bude vybavena novým nábytkem a zařízením. Jedná se především o pracovní stoly, stoly s dřezy či dvojdřezy. Stoly budou z hygienických důvodů nerezové s úložnými prostory. Nad plynovými a elektrickými sporáky, pánví a konvektomatem budou instalovány odsavače par. Kuchyně bude vybavena dalšími úložnými prostorami v podobě horních skříněk upevněných ke stěnám.

Samotná kuchyňská zařízení budou převezena z původních výukových prostor v Račicích. Jedná se o konvektomat, univerzální kuchyňský robot, škrabku brambor, chladící a mrazící skříně, profesionální plynový sporák, elektrické sporáky s elektrickými troubami a o elektrickou pánev.

Jídelna bude vybavena dvěma jídelními stoly a 16 židlemi. Sklady budou vybaveny policovými segmenty. Na chodbě budou umístěny plechové šatní skříně. Sociální zázemí bude vybaveno standardními zařizovacími předměty (záchodové mísy s předstěnami, umyvadla, pisoár a výlevka.

více informaci o rekonstrukci bytu na cvičnou kuchyň naleznete zde:

upload/investicni_zamer_-_kuchyne_vyskov.doc

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

VYZÝVÁME DODAVATELE

k předložení nejvhodnější nabídky na výše uvedenou zakázku. Tato výzva je učiněna v souladu s § 6, odst. 1 a spadá režimem do § 12 odst. 3, zákona o veřejných zakázkách č.137/2006 Sb. v platném znění!


VEŘEJNÁ ZAKÁZKA MALÉHO ROZSAHU NA STAVEBNÍ PRÁCE PRO AKCI:

NÁZEV AKCE: RAČICE – PÍSTOVICE, ZÁMEK, OBNOVA FASÁD VČETNĚ KAMENICKÝCH, TRUHLÁŘSKÝCH A KLEMPÍŘSKÝCH PRVKŮ, OBNOVA TRUHLÁŘSKÝCH PRVKŮ VE VĚŽÍCH.

více informaci:

upload/racice,+vzmr+-+fasada+15.doc


VEŘEJNÁ ZAKÁZKA MALÉHO ROZSAHU NA STAVEBNÍ PRÁCE:

NÁZEV AKCE: MŠ DĚDICE, GASTRONOMICKÝ PROVOZ.

více informaci:

upload/dedice,+vzmr+-+gastro.doc