22. 6. - Turnaj AQUALAND CUP
V pondělí 22. 6. 2026 reprezentovali naši školu žáci střední školy oboru pečovatel na turnaji AQUALAND CUP v pétanque, který se konal v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách.
V tropických teplotách vybojovali krásné třetí místo. Odměnou jim byla především spousta zážitků z vodních atrakcí, které tento zábavní vodní park nabízí.
Žákům gratulujeme k úspěchu a děkujeme za účast také ostatním školám z Jihomoravského kraje.