Návštěva I. A v MŠ Dědice

 Dne 23. 6. jsme navštívili děti z MŠ Dědice. Přivítaly nás milým a pěkným vystoupením, které se nám moc líbilo. My jsme jim na oplátku předali drobný dárek.

Paní učitelky nás také mile pohostily – pochutnali jsme si na osvěžujícím melounu a výborné buchtě. Návštěva se nám velmi líbila a dětem z mateřské školy děkujeme za krásné přijetí.