ZOO Hodonín-  ZŠ I. A

Dne 11. 5. se naše třída I. A zúčastnila svého závěrečného školního výletu do ZOO Hodonín. Výlet se velmi vydařil a všichni si ho moc užili. Počasí nám přálo a během dne jsme měli možnost vidět spoustu zajímavých zvířat.

Žáky nejvíce zaujaly zebry, opice, ptáci, želvy a surikaty. Celý den byl plný zážitků, objevování a radosti.