ZŠS I, VII - Výlet ZOO Hodonín
Žáci ZŠS I, ZŠS VII navštívili Zoo Hodonín. Počasí nám přálo a všichni se těšili na setkání se zvířaty z různých koutů světa. Největší pozornost přitahovali papoušci, majestátní lvi, opice, zebry, ovečky, oslík a řada dalších zvířecích obyvatel zoologické zahrady. Po prohlídce si žáci zakoupili drobné suvenýry na památku a nechybělo ani občerstvení, které všem dodalo energii na zpáteční cestu. Výlet do Zoo Hodonín se vydařil a všichni si odnesli spoustu krásných zážitků.